COVID-19

COVID-19 Pandemisine karşı taahhüdümüz

Küresel COVID-19 pandemisi ve pandeminin tüketiciler, üreticiler ve gıda tedarik zincirleri üzerinde süregelen etkisi daha önce görülmemiş bir durumdur. Bu durum dünyadaki tüm insanlar için belirsizlik yaratmaktadır. Olam olarak, gelişmekte olan pazarlardaki tüketicilere önemli gıda, ürün ve lif tedariki sağlayan ve tüm önemli global, bölgesel ve yerel markalara gıda bileşenleri tedarik eden lider gıda ve tarım şirketi olarak sorumluluğumuzun farkındayız.

Çalışanlarımız ve tesislerimizi güvende tutmak için gün boyunca birlikte çalışıyor ve aynı zamanda müşterilerimize ihtiyaçları olan pirinç, un, kuru yemiş ve yenilebilir yağlar, tahıllar, süt, kakao, kahve, baharatlar, otlar ve paketlenmiş gıdaları tedarik etmeye odaklanıyoruz. Bu şekilde onlar da dünyanın her yerindeki tüketicilerini ürünleriyle buluşturmaya devam edebiliyorlar.

Bu yoğun zamanda Olam'daki herkes, üreticilerin, lojistik sağlayıcıların, toplumun, yerel yönetimlerin, sağlık kuruluşlarının, endüstri gruplarının ve şirketimizin kapasitesinin ötesindeki diğer ortaklarla, hepimizin karşılaştığı zorluklara güçlü bir şekilde yanıt vermek için global ölçekte çalışıyoruz.

Özellikle iş sürekliliğini korumak için kritik önemde olan bizim ve müşterilerimizin tüm çalışanlarına teşekkür ederiz.

Tedarik zinciri operasyonlarımızın, risk azaltma planlarımızın ve faaliyetlerimizin durumu hakkında düzenli olarak kamuya açık güncellemeleri sizlerle paylaşacağız. Bu arada, Olam müşterilerimiz herhangi bir soru veya endişe ile ilgili satış temsilcilerimizle iletişime geçebilirler.